Güney KoreK-League K-League

Futbol tahmin: Gangwon - Incheon United

Sunday, Oct 18 2026, 11:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Gangwon
X
Berabere
2
Incheon United

Oran Karşılaştırma Gangwon vs Incheon United

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner2.213.103.39
Oranlar 1xbet1xbet2.153.003.40
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.291.331.62
Oranlar 1xbet1xbet1.301.361.67
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet3.002.004.33
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 1xbet1xbet2.101.67
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner1.532.40
Oranlar 1xbet1xbet1.532.40

Daha Fazla Bilgi Gangwon vs Incheon United

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Seoul31205658263265
2Ulsan Hyundai31145124844447
3Gangwon311113738281046
4Jeju United31121093631546
5Jeonbuk31111193930944
6Daejeon Citizen3111101048381043
7Incheon United31119113933642
8Anyang311011103947-841
9Pohang Steelers31117132837-940
10Gimcheon Sangmu3151883037-733
11Bucheon 199531711133142-1132
12Gwangju31212172566-4118

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Güney Kore K-League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Güney Kore K-League

Son 5 Maç

Gangwon

WDLDD

Incheon United

WDDLW
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Sep 27th, 2026 - Güney Kore K-League

Gangwon

0 - 0

Incheon United

May 02nd, 2026 - Güney Kore K-League

Incheon United

0 - 1

Gangwon

Oct 06th, 2024 - Güney Kore K-League

Incheon United

1 - 3

Gangwon

Jun 30th, 2024 - Güney Kore K-League

Incheon United

0 - 1

Gangwon

Apr 21st, 2024 - Güney Kore K-League

Gangwon

4 - 1

Incheon United

Aktif Seriler

Gangwon

Aktif seri yok

Incheon United

Aktif seri yok