Güney KoreK-League K-League

Futbol tahmin: Seoul - Gimcheon Sangmu

Sunday, Oct 18 2026, 11:30

Kullanıcı Tahminleri

Hangi takımın kazanacağını düşünüyorsun?
312 oylar
1
Seoul
X
Berabere
2
Gimcheon Sangmu

Oran Karşılaştırma Seoul vs Gimcheon Sangmu

Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.554.255.26
Oranlar 1xbet1xbet1.504.005.75
Bahis Siteleri1X 12 X2
Oranlar BetWinnerBetWinner1.131.192.38
Oranlar 1xbet1xbet1.141.222.50
Bahis Siteleri1 X 2
Oranlar 1xbet1xbet2.002.505.50
Bahis Siteleri1 2
Oranlar 1xbet1xbet1.732.00
Bahis Siteleriunder 2.5 over 2.5
Oranlar BetWinnerBetWinner2.231.61
Oranlar 1xbet1xbet2.251.62

Daha Fazla Bilgi Seoul vs Gimcheon Sangmu

#TakımPWDLGFGAGDPTS
1Seoul31205658263265
2Ulsan Hyundai31145124844447
3Gangwon311113738281046
4Jeju United31121093631546
5Jeonbuk31111193930944
6Daejeon Citizen3111101048381043
7Incheon United31119113933642
8Anyang311011103947-841
9Pohang Steelers31117132837-940
10Gimcheon Sangmu3151883037-733
11Bucheon 199531711133142-1132
12Gwangju31212172566-4118

Bahis yapmadan önce mevcut Sıralamalar Güney Kore K-League'e bir göz atmanızı öneririz!
Her iki takımın da evde / evden uzakta nasıl oynadığını görmek her zaman daha iyidir. İşte ayakta bağlantı:

Puan Durumu Güney Kore K-League

Son 5 Maç

Seoul

WLWLW

Gimcheon Sangmu

LWDDD
ÖNCEKİ KARŞILAŞMALAR
Aug 08th, 2026 - Güney Kore K-League

Gimcheon Sangmu

0 - 0

Seoul

May 02nd, 2026 - Güney Kore K-League

Seoul

2 - 3

Gimcheon Sangmu

Nov 22nd, 2025 - Güney Kore K-League

Seoul

1 - 3

Gimcheon Sangmu

Aug 17th, 2025 - Güney Kore K-League

Gimcheon Sangmu

6 - 2

Seoul

May 28th, 2025 - Güney Kore K-League

Gimcheon Sangmu

0 - 1

Seoul

Aktif Seriler

Seoul

Aktif seri yok

Gimcheon Sangmu

Aktif seri yok